Organizacja imprez integracyjnych – samodzielna czy przez agencję?

Mogłoby się wydawać, że impreza integracyjna to nic wielkiego – wystarczy alkohol i jakiś wypad poza miasto. Może i tak, ale nie wtedy, kiedy – poza zwykłą zabawą – zależy nam również na zbudowaniu dobrego zespołu. W tym drugim razie trzeba bowiem zadbać o zdecydowanie więcej kwestii, niż tylko alkohol.

W związku z powyższym organizacja imprez integracyjnych powinna zostać powierzona firmie zewnętrznej – najlepiej z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie (i w zakresie obsługi takich imprez); oferującej różne scenariusze budowania zespołu; wykazującej się kreatywnością i z szeroką ofertą urządzeń rozrywkowych (takich jak np. bungee). Dzięki temu będziemy mogli skupić się na pracy, a cała impreza zostanie oddana w ręce fachowców. Co więcej: również dzięki temu impreza integracyjna rzeczywiście stanie się kolejnym szkoleniem i szansą na zacieśnienie więzów zespołu, a tym samym zwróci się nam w perspektywie długoterminowej. Jeszcze raz więc: najlepiej unikać samodzielnego organizowania takich imprez, a korzystać raczej z usług profesjonalistów.

Witaj na moim serwisie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów poświęconych w szczególności rozrywce. Zapraszam do czytania i komentowania na fb!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)